KONST / Litografier / Färglitografi 13249435
nr 1324 9435
Henri Goetz
(1909-1989), Frankrike
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 39/50. Motivet: 33x40cm, oramade lösa blad
Henri Goetz, fransk-amerikansk bildkonstnär född 1909, död 1989.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:12:48
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
Henri Goetz
Läs mer om Henri Goetz